Hardy kontuzjowany?, Powrót Ciampy, Wypadek sędziego, Ambrose przeniesiony, B-Team w innym rosterze

» Obecny mistrz drużynowy SmackDown – Jeff Hardy – doznał kontuzji nogi podczas live eventu z 20 kwietnia. Wrestling Observer Newsletter podaje, że chodzi dokładniej o uraz prawej kostki. Dodatkowo Dave Meltzer informuje, że oficjele w dalszym ciągu zastanawiają się nad tym, co zrobić z pasami tag teamów, które Jeff dzierży nadal wraz z bratem Mattem.

» Tommaso Ciampa, niecałe 50 dni po pomyślnie przeprowadzonej operacji karku, wraca do treningów.

» Niecodziennej kontuzji doznał również jeden z sędziów NXT.  Tom Castor, bo o nim mowa, złamał nogę podczas walki Velveteen Dreama z Tylerem Breezem na house showie w Omasze. Pomimo wypadku Castor dokończył walkę, wykonując liczenie na Breezie. Następnie wyniesiony został na noszach.

» Wygląda na to, że Dean Ambrose oficjalnie zakończył swoją współpracę z WWE. Profil byłej gwiazdy CZW przeniesiony został już do sekcji Alumni, a więc gromadzącej byłych pracowników federacji.

» B-Team (Bo Dallas i Curtis Axel) najprawdopodobniej zostali kolejnymi gwiazdami WWE, które zmieniły roster już po Superstar Shake-Upie. Od teraz Dallas i Axel znajdują się w zakładce rosteru SmackDown na oficjalnej stronie internetowej organizacji.