Więcej RAW i SmackDown Stars na eventach NXT, Gwiazdy WWE zmagają się z powodzią, Jeff Hardy powrócił do ringu WWE

» Portal The Wrestling Observer Newsletter informuje, że więcej gwiazd z głównego rosteru będzie brało udział w WWE NXT Road Trip Live Eventach. W zeszłym miesiącu mieliśmy okazję obserwować poczynania z udziałem Tylera Breeze’a oraz Harpera. Podobno gwiazdy RAW oraz SmackDown mają być wykorzystane w NXT tylko wtedy, kiedy oficjele WWE nie będą mieć na nich pomysłu.

» Matt Hardy oraz Scott Dawson są wśród profesjonalnych wrestlerów, którzy mają do czynienia z powodzią po huraganie Florence, który pojawił się w tym tygodniu w Północnej Karolinie. Dawson za pośrednictwem Twittera poinformował, że jego rodzinny dom został zalany, natomiast Hardy potwierdził, iż część Hardy Compound wymaga solidnego remontu:

» Mimo ciężkich przeżyć podczas niedzielnej gali WWE PPV Hell in a Cell, Jeff Hardy był w stanie wystąpić na poniedziałkowym live evencie w Oklahoma City, gdzie stworzył drużynę z R’Truthem oraz WWE Championem AJ Stylesem. Panowie pokonali Samoa Joe, Randy’ego Ortona oraz WWE United States Championa Shinsuke Nakamurę.