Dean Malenko poza WWE, Gwiazdy AEW w Jacksonville, SmackDown wydłużone do trzech godzin?

» Według Justina Barrasso ze Sports Illustrated, Dean Malenko opuścił WWE. Weteran ringu od czasu przejścia na emeryturę pracował tam za kulisami. To czterokrotny mistrz WCW Cruiserweight i dwukrotny mistrz ECW World Television. PWInsider podaje, że Malenko mógł zostać zwolniony, po tym jak nowymi producentami w WWE zostali “Hurricane” Shane Helms, Sonjay Dutt, Shawn Daivari, “Abyss” Chris Parks oraz WWE Hall of Famer Jeff Jarrett. Być może Malenko znajdzie nowego pracodawcę w postaci All Elite Wrestling, choć na tym etapie są to oczywiście jedynie spekulacje ekspertów.

» Natomiast co do AEW, to gwiazdy tej federacji wzięły wczoraj udział w specjalnych uroczystościach drużyny Jacksonville Jaguars przy okazji promując lipcową galę Fight for the Fallen, która odbędzie się właśnie w Jacksonville.

» Istnieją pogłoski, że po starcie SmackDown w telewizji FOX, tygodniówka ma stać się 3-godzinna. Wszystko za sprawą wypowiedzi wiceprezesa WWE George’a Barriosa, który oznajmił, że chcą mieć 6 godzin w telewizjach kablowych. Jak wiemy, na tę chwilę trzy godziny należą do RAW, a dwie do SmackDown. Wygląda, więc na to, że celem WWE jest przedłużenie SmackDown do trzech godzin, wprowadzenie NXT do większej stacji kablowej lub dodanie nowego programu podsumowującego wydarzenia z ubiegłego tygodnia, który mógłby być emitowany przykładowo na FOX Sports.