Bardzo niepewna sytuacja Sashy Banks, Scenariusz do RAW nie był gotowy na 4 minuty przed startem emisji, Chris Jericho o All Elite Wrestling

» Wciąż bardzo niepewna jest sytuacja Sashy Banks, która aktualnie przebywa na urlopie. Ponoć chce ona zrealizować resztę swojego kontraktu na takich samych warunkach jak niegdyś Neville. Nie wiemy ile miesięcy zostało do wygaśnięcia jej umowy, natomiast bardzo prawdopodobne jest, że jeśli Sasha nie dogada się z WWE, tak właśnie się stanie. Obecnie jest ona promowana na galę Money in the Bank, ale na 90% tam nie wystąpi.

» Jak informuje Bryan Alvarez z F4Wonline.com, scenariusz do ostatniego odcinka Monday Night RAW nie został jeszcze sfinalizowany na 4 minuty przed startem emisji. Nie jest tajemnicą, że creative team WWE często dokonuje zmian w swoich scenariuszach i spędza nad tym sporo swojego czasu. Dzieje się tak zazwyczaj z powodu Vince’a McMahona, który nakazuje zmieniać coś na ostatnią chwilę.

» Telewizyjną emisję RAW na żywo oglądało przed ekranami telewizorów 2.374 miliona widzów.

» Chris Jericho przy udzielaniu jednego z ostatnich wywiadów skomentował swoje odczucia związane z All Elite Wrestling:

„Powracając do Monday Night Wars i 9 milionach ludzi tygodniowo, w obecnych czasach to już raczej nie przejdzie. Ale jest wiele innych opcji, wielu utalentowanych zawodników i wiele interesujących gal. Z tego punktu widzenia, wrestling nigdy nie był tak silny jak teraz. Kiedyś fani musieli decydować co oglądać, a teraz mogą sobie wszystko nagrać i odtworzyć w dowolnym momencie. Wierzę jednak, że AEW znajdzie się w telewizji krajowej. To jeden z powodów dla którego tu jestem. To coś nad czym obecnie pracujemy i wkrótce powinniśmy to ogłosić. Mamy całą kolekcję ludzi z wieloletnim doświadczeniem, ale niewielu z nich przebiło się do mainstreamu… Kenny Omega, Nick i Matt Jackson, Cody Rhodes, Hangman Page, goście z Chin… Każdy mówił o tym co ci ludzie robili przez lata. Bardzo ekscytujące jest mieć właściciela, który jest pasjonatem z dużą ilością pieniędzy. Łącząc to wszystko z silną ofertą telewizyjną i były nazwiskami z WWE takimi jak Jim Ross oraz ja, masz przepis na sukces.”