Kontuzja czołowej gwiazdy, Nowe znaki towarowe Rica Flaira, Zakazane słowa w WWE

» Podczas sobotniego live eventu WWE w Madison, obecny mistrz SmackDown Tag Team Jeff Hardy najprawdopodobniej nabawił się kontuzji nogi. Na niedzielnej gali, Jeff stał już tylko w narożniku Matta i ewidentnie kulał. W poniedziałek z kolei Matt Hardy połączył siły z R-Truthem aby pokonać Luke’a Gallowsa i Karla Andersona. Póki co, nie znamy szczegółów kontuzji Jeffa, jednak miejmy nadzieję, że to nic poważnego.

» W poniedziałek 15 kwietnia, WWE Hall of Famer Ric Flair zarejestrował dwa znaki towarowe. Są to “King of Drip” oraz “Founder of Swag”.

» Najwidoczniej WWE zrezygnowało z bana na słowo “pas”, ponieważ modne ostatnimi czasy stało się powiedzenie “Becky 2 Belts”. W roku 2008, gdy wyciekła lista ze zbanowanymi wyrazami w WWE, słowo “pas” znajdowało się na niej, wraz z kilkoma innymi takimi jak “feud”, “pro wrestling”, “pro wrestler”, czy “fani”. Według Vince’a McMahona, pas służy do podtrzymywania spodni i poprawnie powinno używać się słowa “tytuł”. Przy okazji dawnego wywiadu z Chrisem Jericho, ten przyznał, że w WWE nie można powiedzieć “fani”, ponieważ jest to zastępowane wyrażeniem “WWE Universe”.