Już wkrótce powrót The Undertakera do WWE?, Cody rejestruje znaki towarowe związane z WCW, John Cena reaguje na walkę Kurta Angle’a z Baronem Corbinem

» Wygląda na to, że The Undertaker jednak powróci do WWE i to już wiosną, natomiast nie stanie się do na największej scenie jaką jest WrestleMania, a jak informuje Wrestling Observer Newsletter – na gali w Arabii Saudyjskiej 3 maja. Choć stosunki Takera z Vincem McMahonem miały się pogorszyć za sprawą występu Grabarza na Starrcast, tak jednak gale w Arabii rządzą się własnymi prawami i są to dwa eventy w roku, w których WWE generuje najwięcej pieniędzy. Jest to zatem także dobra okazja dla Undertakera, bowiem jak informuje Jim Ross w swoim podcaście: „Undertaker musi teraz zarabiać na życie, a jest już w takim wieku, że nie jest w stanie występować regularnie.”.

» W tym tygodniu, Cody Rhodes zarejestrował najprawdopodobniej następujące znaki towarowe: Bash at the Beach, Prince of Wrestling, Battlebowl, Bunkhouse Stampade. O ile Prince of Wrestling oznacza ksywkę dla wrestlera, tak pozostałe nazwy są związane jego ojcem, kiedy ten pracował dla WCW. Niewykluczone, że zostaną one użyte także w All Elite Wrestling, jednakże Cody stwierdził na Twitterze, że zastrzegł te nazwy głównie z szacunku dla ojca i nie muszą być one wykorzystane w AEW. Najwięcej spekulacji wywołuje jednak Bash at the Beach, co w przeszłości były legendarną galą PPV w WCW i niewykluczone, że AEW postanowi ją reaktywować.

A, skoro mowa o All Elite Wrestling, już dzisiaj około 18:00 nowy odcinek „Road to Double or Nothing” w którym poznamy kolejną wrestlerkę, która dołączy do kobiecej dywizji.

» Po tym jak zostało ogłoszone, że na WrestleManii 35 Kurt Angle zawalczy z Baronem Corbinem, 16-krotny mistrz świata John Cena opublikował na Instagramie poniższe zdjęcie:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez John Cena (@johncena)

Jak myślicie, czy ostatecznie Cena zastąpi Corbina w walce z Kurtem na WM35?