Ostatnia walka Boba Armstronga, Powrót The Hardy Boyz na live eventy, Ronda Rousey z koszulką „Break Kayfabe”, Kto pomaga Brandi Rhodes przy kobiecej dywizji?, Enzo Amore komentuje AEW

» W wieku 79 lat WWE Hall of Famer Bob Armstrong najprawdopodobniej stoczył swoją ostatnią walkę w karierze pro wrestlera. Miało to miejsce na niezależnym show w Pensacola na Florydzie. Łącznie Armstrong spędził na ringach wrestlingowych aż 59 lat. Na gali obecna była jego rodzina z synem Road Doggiem na czele.

» Matt Hardy poinformował na Twitterze, że The Hardys powracają do akcji w pełnym wymiarze, co oznacza, że fani będą mogli oglądać ich także na live eventach:

» Ciekawą koszulkę wypuściła do sprzedaży obecna mistrzyni kobiet RAW Ronda Rousey. Jak widać na załączonym tweecie, na koszulce zawarty jest napis „Break Kayfabe”:

Waszym zdaniem, ostatnie zachowania Rondy zagrażają w jakikolwiek sposób WWE?

» AEW Chief Brand Officer Brandi Rhodes wyznała w podcaście Jima Rossa, że w poszukiwaniu talentów do kobiecej dywizji All Elite Wrestling pomaga jej Kenny Omega, który ma dużo kontaktów z Japonii i dużo łatwiej komunikuje się z japońskimi zawodniczkami niż Brandi.

» Pozytywnie o AEW wypowiedział się ostatnimi czasy Enzo Amore, który jak wiemy, został zwolniony z WWE. Z niecierpliwością czeka on na gale tej federacji i jak sam mówi, jest to piękne, ponieważ rywalizacja może narodzić się na nowo odnosząc się oczywiście do pamiętnych czasów Monday Night Wars.