Kiedy poznamy przeciwnika Kurta Angle’a na WrestleManię?, Co czeka nas na SmackDown?, Spoilery z ROH 17th Anniversary, Pełna karta walk MZW Project 4, Plakat gali KPW Arena 13

» Jak się okazuje, już podczas najbliższego odcinka WWE Monday Night RAW poznamy przeciwnika Kurta Angle’a na tegoroczną WrestleManię. Przypomnijmy, że będzie to ostatni pojedynek Angle’a w karierze, więc na pewno możemy nastawić się na mocne nazwisko. W tej chwili pewniakiem wydaje się być 16-krotny mistrz świata John Cena. Oprócz tego, na RAW swoją obecność zapowiedział Universal Champion Brock Lesnar, który na WrestleManii skonfrontuje się z Sethem Rollinsem.

» Tymczasem na SmackDown czeka nas Gauntlet Match z Kofim Kingstonem, Samoa Joe, Rowanem, Sheamusem, Cesaro oraz Randym Ortonem. Jeśli ten pierwszy wyjdzie zwycięsko z tego starcia, na WrestleManii dostanie walkę o pas mistrzowski WWE z Danielem Bryanem. Na niebieskiej gali czeka nas również wystąpienie The Miza, który odniesie się do sytuacji z Shanem McMahonem:

» Za nami gala ROH 17th Anniversary podczas której nie brakowało emocji. W walce o pasy ROH World Tag Team Championship, PCO & Brody King pokonali The Briscoes i na wielkiej gali ROH / NJPW Supercard 6 kwietnia zmierzą się z mistrzami IWGP Tag Team – Guerrillas of Destiny w walce Titles vs Titles.

» Przechodzimy na polskie podwórko. Już 23 marca we Wrocławiu obędzie się kolejna gala Maniac Zone Wrestling. W walce wieczoru Damien Rothschild bronić będzie swojego mistrzostwa z Shadowem. Będzie to starcie bez dyskwalifikacji. Całą kartę walkę możecie zobaczyć poniżej:

Bilety wciąż są dostępne na https://mzw.evenea.pl/.

» Na północy Polski natomiast, kolejna gala Kombat Pro Wrestling obędzie się 5 kwietnia. Jako main event zaplanowano pojedynek o pas mistrzowski KPW – Ron Corvus vs Robert Star. Federacja przygotowała na te wydarzenie wyjątkowy plakat:

Trzeba przyznać, że robi wrażenie 😉

Serdecznie zapraszamy na obydwie gale!