The Young Bucks o gwiazdach WWE przenoszących się do AEW, Debiut Ilji Dragunova w ringu NXT UK, Jake “The Snake” Roberts chwali produkt AEW

» The Young Bucks udzielili wywiadu dla WarnerMedia, w którym wypowiedzieli się na temat gwiazd WWE proszących o zwolnienie, aby dołączyć do All Elite Wrestling:

“Myślę, że wiele osób chciałoby dołączyć do All Elite Wrestling. Mamy wielu przyjaciół, którzy pracują w WWE, więc wiemy jak są traktowani w tamtej federacji. Czuję, że zmieniliśmy krajobraz w świecie profesjonalnego wrestlingu i zapewnimy pewnego rodzaju konkurencję. Jeśli WWE organizuje pokaz w stylu PG, to my powinniśmy mieć bardziej ostre show. Nasze pojedynki powiny wyglądać inaczej, a rzeczy które robimy w trakcie walki także powinny być inne”.

Warto przypomnieć, że pierwszy event organizowany przez AEW, czyli Double Or Nothing odbędzie się 25 maja w Las Vegas.

» Topowa niezależna gwiazda Ilja Dragunov zadebiutował w ringu WWE NXT UK podczas ostatniego wydarzenia. The Russian Superstar pokonał Jacka Starza po wykonaniu Torpedo Moscow. WWE napisało o tej walce na swojej oficjalnej stronie chwaląc wrestlera z Rosji, który przybył, zobaczył i pobił swojego przeciwnika dominując go niemalże w każdym stopniu.

» WWE Hall of Famer Jake “The Snake” Roberts udzielił wywiadu dla Interactive Wrestling Radio odnośnie narodzin All Elite Wrestling, czyli konkurencji dla Vince’a McMahona:

“Oni musieli stworzyć szum, żeby rozpętać cokolwiek. Oni zamierzają zrobić plusk i z pewnością, to będzie kluczem. Oni wydają wiele pieniędzy, a facet ma głębokie kieszenie, więc myślę, że przyniosą nowość w świecie wrestlingu, co będzie konkurencją dla rodziny McMahonów. Niestety problem mają w rosterze, ponieważ nie posiadają tak wielkiej puli talentów. W WWE wszystko dzieje się w Performance Center, gdzie faceci szkolą się pod okiem najlepszych trenerów. Każdy fan wrestlingu zasługuje na coś więcej, więc wydaje mi się, że produkt AEW będzie mógł nam to doświadczyć, dzięki czemu poznamy bliżej występujące tam gwiazdy”.