Kolejne zwolnienia w World Wrestling Entertainment, Zmiana scenariusza w połowie walki na live evencie, Drew Gulak w turnieju WWE UK

» Main roster w WWE posiada aż 110 gwiazd. W skład ich wchodzą menedżerowie, adwokaci, spikerzy itp. Oczywiście wrestlerzy występujący w NXT oraz Performance Center nie są zaliczani do tego gronia. W związku z czym w ostatnim czasie pojawiło się sporo spekulacji dotyczących kolejnych zwolnień, jakie czekają nas w głównym rosterze. Ale jeżeli ktoś martwi się o swojego wrestlera i podejrzewa iż zostanie on zwolniony w tym miesiącu, to możemy taką osobę uspokoić, gdyż będziemy świadkami zwolnień z Performance Center.

» Podczas zeszłotygodniowego live eventu z udziałem gwiazd WWE NXT miała miejsce ciekawa zmiana planów odnośnie starcia z udziałem Chada Laila (dawniej Gunner z TNA) oraz Kassiusa Ohno. Były wrestler TNA odgrywał rolę heela w tym starciu, ale z jakiegoś powodu fani wspierali go. Dave Meltzer w najnowszym odcinku Wrestling Observer Radio wyjawił, że w połowie meczu Ohno zdecydował się na przejęcie roli heela tylko po to, aby Chad odniósł zwycięstwo ku uciesze publiczności. Jak wiadomo planowanym zwycięzcą miał być Ohno.

» Drew Gulak poinformował, że jest uczestnikiem turnieju WWE United Kingdom. Warto zauważyć, że pochodzi on z Filadelfii, więc nie jest on w żadnym stopniu powiązany z Wielką Brytanią. WWE 205 Live star za pośrednictwem Twittera potwierdził, że włącza się do rywalizacji, ponieważ jest przekonany o swoich umiejętnościach.