Triple H na temat kontuzji Ricocheta, Drew Gulak vs Jack Gallagher – turniej WWE UK, Występ The Undisputed Ery na Festiwalu Download

» WWE COO Triple H przyznał, że Ricochet zmagał się z drobnym urazem, ale jego występ na NXT TakeOver w Chicago jest niezagrożony:

”Po prostu kontuzjował się lekko w Paryżu. On nie jest ranny, nie chcieliśmy zaryzykować jakimś niepotrzebnym poważnym urazem przed TakeOver. Jedyna rzecz jaką wiąże ich ze sportowcami, to fakt iż ci chłopcy oraz dziewczęta są budowani i szkoleni/ a każdy z nich słucha swojego szefa, ponieważ wiedzą iż zdrowie jest najważniejsze”.

» Na oficjalnym kanale federacji World Wrestling Entertainment pojawił się materiał wideo z walki Drew Gulaka i Jacka Gallaghera w trakcie turnieju WWE United Kingdom. Gallagher dzięki wygranej zmierzy się z Zackiem Gibsonem 18 czerwca w Royal Albert Hall w Londynie.

» W poniższym materiale wideo, The Undisputed Era (NXT North American Champion Adam Cole, NXT Tag Team Champions Kyle O’Reilly & Roderick Strong) pokonali Tylera Bate’a oraz WWE UK Championa Pete’a Dunne’a w trakcie Download Festival. Dzień później Adam Cole pokonał Marcela Bartha, dzięki czemu zachował swój tytuł mistrzowski, a w niedzielę cała trójka z TUE musiała uznać wyższość Dunne’a, Oneya Lorcana oraz Danny’ego Burcha.