Chris Jericho negatywnie na temat Kenny’ego Omegi, Shayna Baszler o współpracy z MMA Horsewomen w WWE, Bruce Prichard odnośnie AJ Stylesa

» IWGP Intercontinental Champion Chris Jericho udzielił wywiadu dla Ropes, w którym w negatywny sposób wypowiedział się na temat Kenny’ego Omegi:

”Śmiałem się, gdy szykowaliśmy się do meczu, ponieważ ludzie za każdym razem pytali mnie, czy będę w stanie nadążyć za Kennym Omegą, jaki jest mój styl oraz czy odnajdę się w New Japan Pro Wrestling. Nie zamierzam nadążać za nikim, jestem Chris Jericho i to ja dyktuję tempo. On nie jest k**** luchadorem”.

» NXT Women’s Champion Shayna Baszler udzieliła wywiadu dla Rock Sins, w którym wypowiedziała się na temat współpracy z MMA Horsewomen, które pracują w WWE:

”To nie jest wszystko. Nie zamierzam odsuwać się od mojej ścieżki, którą obrałam i realizuję w stu procentach. Ale chyba każdy chce, aby ich przyjaciele pracowali z tobą każdego dnia. Właśnie teraz mamy takową możliwość. W przeszłości, kiedy mieszkałyśmy razem, to również razem trenowałyśmy i dzięki temu Ronda Rousey została mistrzynią UFC. Każda z nas zrobiła wiele w świecie MMA, więc mam nadzieję, że będzie podobnie w WWE”.

» Bruce Prichard wypowiedział się na temat obecnego WWE Championa AJ Stylesa:

”Nigdy nie pracowałem z AJ Stylesem poza jego występami w tryoutach WWE. Po tryoutach wiele osób w negatywny sposób wypowiadało się na temat obecnego mistrza WWE sugerując, że nie chce się rozwijać. Ja jednak wiedziałem, że zbuduje on ze swojego nazwiska wielką nazwę, ponieważ wiedział czego chce oraz na czym stoi. Po krótkiej rozmowie z AJ odkryłem, że był on bardzo otwarty na nowe rzeczy, ale miał dobry powód, dla którego zachowywał się w taki sposób, a nie inny”.