Gdzie w 2018 roku będzie występował Kenny Omega?, Ostatnie bilety na rejs z Jericho, Sami Zayn o powrocie El Generico, Wideo z gry WWE 2K18

» Coraz częściej w internecie mówi się o tym, że Kenny Omega nie przedłuży kontraktu z federacją New Japan Pro Wrestling, który wygaśnie w styczniu 2018 roku, a następnie dołączy do federacji World Wrestling Entertainment. Na obecną chwilę nie wiadomo w ilu procentach te plotki są prawdziwe, jednak sam Kenny nie ukrywa iż w przyszłości chciałby się sprawdzić w WWE.

» Były WWE United States Champion Chris Jericho za pośrednictwem Twittera poinformował o tym, że w sprzedaży zostało coraz mniej biletów na rejs ”‘Rock ‘N Rager At Sea’, który odbędzie się w przyszłym roku:

» WWE Superstar Sami Zayn udzielił wywiadu dla Sporting News, w którym wypowiedział się na temat potencjalnego powrotu El Generico:

”Jest wiele podobieństw między moim stylem, a tym jaki preferuje El Generico. Niestety nigdy nie udało mi się spotkać tego człowieka jednak słyszałem, że wciąż walczy na meksykańskiej scenie niezależnej. Jedno co wiem to tylko to, że wykonuje tam naprawdę bardzo dobrą robotę”.

» Dokładnie dwa tygodnie temu została wydana gra WWE 2K18, która wciąż jest promowana na portalach społecznościowych. Warto dodać, że gra jest dostępna na wszystkich platformach to jest: PC, Xbox, Playstation itp.
W poniżej zamieszczonym materiale wideo przedstawiamy Top 10 najlepszych debiutów w WWE 2K18: