Z kim zawalczy John Cena na Survivor Series?, Sam Elias negatywnie o Enzo Amore, Jinder Mahal pobił kolejny rekord, Nowa nazwa federacji What Culture Pro Wrestling

» Portal internetowy PWInsider.com informuje o tym, że na gali WWE PPV Survivor Series 16-krotny mistrz WWE John Cena weźmie udział w starciu wieloosobowym bądź jego rywalem będzie ktoś z dwójki Finn Balor i Bray Wyatt. I w taki sposób Lider Cenation może rozpocząć feud, którego zwieńczenie zobaczymy na WrestleManii 34 oczywiście jeśli do tego czasu w pełni nie wyleczy się Samoa Joe, który jak wiadomo powinien na największej gali roku wystąpić w starciu z Johnem.

» Tymczasem starszy brat Coreya Gravesa, czyli Sam zagroził, że wkrótce ponownie uda się do federacji World Wrestling Entertainment i skopie tyłek obecnemu mistrzowi Cruiserweight, Eno Amore za obraźliwe uwagi w kierunku jego brata.
Pod tym linkiem znajdziecie wywiad, który został przeprowadzony w zeszłym roku przez jednego z redaktorów naszej strony z Eliasem.

A w taki sposób Sam specjalnie dla naszej strony wypowiedział się na temat Enzo Amore:

”He’s an idiot. He got his job because hhhs friend asked for a favor. Yea he’s funny but so is my grandma! He couldn’t lace my brothers boots in the ring. Or mine! And the best is on the microphone I’m better than him too”.

» W dniu dzisiejszym obecny WWE Champion Jinder Mahal przekroczył granicę 133 dni posiadania wyżej wspomnianego tytułu dzięki czemu wskoczył na miejsce świętej pamięci Eddiego Guerrero w rankingu posiadaczy.

» Federacja What Culture Pro Wrestling poinformowała o tym, że wkrótce zmieni nazwę i od 4 grudnia tego roku będziemy podziwiać występy największych gwiazd sceny niezależnej w Defiant Wrestling. Co sądzicie na temat nowej nazwy brytyjskiej federacji WCPW?