Rusev potencjalnym zwycięzcą MITB, Czy Carmella pozostanie mistrzynią po MITB?, Jaki jest dream match Bobby’ego Roode’a?

» W poniższym materiale wideo Dasha Fuentes przeprowadziła wywiad z Rusevem odnośnie wtorkowego odcinka SmackDown Live. Rusev powiedział, że został nakręcony przez specjalnego sędziego The Miza, ale to nie pierwszy raz, kiedy tak się stało. Bułgar dodał, że to, co wydarzyło się podczas SmackDown Live nie ma znaczenia, ponieważ zostanie zwycięzcą niedzielnego Money in the Bank Ladder Matchu.

» WWE SmackDown Women’s Champion Carmella postanowiła wypowiedzieć się na temat jej udziału w dziesięcioosobowym kobiecym tag team matchu. Mistrzyni stwierdziła, że nie była gotowa na swój występ podczas wtorkowego odcinka SmackDown Live, ponieważ rozpraszały ją pozostałe gwiazdy obecna przy ringu. Carmella dodała, że w niedzielę będzie gotowa do walki z Asuką na Money in the Bank, ale prawdziwe pytanie brzmi, czy Asuka będzie na nią gotowa.

» WWE Superstar, Bobby Roode udzielił wywiadu dla 710 Keel, w którym wypowiedział się na temat wrestlera, z którym chciałby się zmierzyć:

”Jeśli miałbym odbyć swój dream mecz, to na pewno byłaby to konfrontacja z Curtem Hennigiem. Myślę, że mam wiele nagrań z jego występami i jako Mr. Perfect był on dla mnie wzorem do naśladowania. Przez wiele lat przeglądałem jego materiały. Niestety nie dojdzie do takiego pojedynku, ale gdybym mógł wybierać to jeszcze raz z czystym sercem stwierdzę, że Curt byłby odpowiednią osobą do walki”.