Jordynne Grace wciąż bez kontraktu w Impact Wrestling, Znamy opener i ostatnią walkę MITB 2019?, Mauro Ranallo komentatorem Showtime Boxing

» Portal PWInsider.com informuje, że Jordynne Grace wciąż nie podpisała kontraktu z federacją Impact Wrestling mimo, iż swój debiut w telewizji zaliczyła w listopadzie ubiegłego roku. Podobno oficjele Impact Wrestling zaoferowali kontrakt wrestlerce jednak ona go nie podpisała, więc wciąż jest wolną agentką. W ciągu ostatnich miesięcy młoda wrestlerka otrzymała szansę na zdobycie Impact Knockouts Championship w konfrontacji, więc być może zdecyduje się na zrobienie tego, czego jeszcze nie zrobiła. Podobno działacze AEW uważnie przyglądają się poczynaniom Jordynne i być może wkrótce ją tam obejrzymy.

» WrestleVotes informuje, że Women’s Money in the Bank Ladder Match będzie walką otwierającą dzisiejszą galę WWE PPV Money in the Bank. Natomiast starcie z udziałem mężczyzn o walizkę z kontraktem na walkę o tytuł mistrzowski będzie zamykać show. Oczywiście prezes WWE, Vince McMahon mógł zmienić rozpiskę PPV, ale taki był pierwotny plan creative teamu.

» Zeszłej nocy w Barclays Center, WBC Heavyweight Champion Deontay Wilder (41-0-1, 40 KOs) znokautował Dominica Breazeale’a w pierwszej rundzie. Członkiem zespołu komentującego Showtime Boxing był Mauro Ranallo, który po walce wypowiedział następujące słowa:

“Wilder tak mocno uderzył Breazeale’a, że wszyscy poczuli to w Brazylii! Mamma mia! Co za KO!”.