Breaking News: Debiut wielkiej gwiazdy na AEW Double or Nothing – znamy szczegóły kontraktu!

Jon Moxley – dawniej Dean Ambrose pojawił się podczas gali AEW Double or Nothing, gdzie zaatakował Chrisa Jericho oraz Kenny’ego Omegę po zakończeniu ich walki, którą wygrał Y2J i w przyszłości zmierzy się z Adamem Pagem o AEW World Championship. Po show prezes AEW Tony Khan poinformował, że Moxley podpisał wieloletni kontrakt z firmą:

„On podpisał wieloletni kontrakt i będzie pracował na pełny etat. Każdego tygodnia będzie pracował w odpowiednim wymiarze czasowym. On tak jak i pozostali wrestlerzy ma możliwość pracy dla niezależnych federacji i nie przeszkadza mi to w żaden sposób, ponieważ jest naszym facetem i będzie nas godnie reprezentował”.

„Kiedy wygasł kontrakt Moxleya z federacją WWE, to przybył do mnie, aby porozmawiać o swojej przyszłości. Byłem bardzo podekscytowany, kiedy go zobaczyłem. On jest wspaniałym facetem i cieszę się, że jest częścią naszego wielkiego rosteru”.

Justin Barrasso z Sports Illustrated poinformował, że Moxley zadebiutuje w ringu AEW, 29 czerwca podczas Fyter Fest w Daytona Beach. Jego rywal jest nieznany.