Ronda Rousey odnośnie swojej kontuzji, Znamy cały skład AEW Over the Budget Battle Royal, Chris Jericho o ataku na Omedze

» Była WWE RAW Women’s Champion Ronda Rousey wystąpiła w programie Stephena Colberta, w którym wypowiedziała się na temat kontuzji doznanej podczas WrestleManii 35:

„Muszę się poprawić w udawaniu. Ta kontuzja wywodzi się z walki wieczoru WrestleManii 35. W meczu był moment, w którym zażartowałam, że rzucę dziewczynę przez stół i tak się stało. Stoły są dla s****! Następnie zaczęłam uderzać pięścią o stół i pamiętam, że kiedy spojrzałam na moją rękę, to zauważyłam, iż mam sześć kostek. Potem pomyślałam, że muszę uderzać jeszcze więcej haha”.

» O pojawieniu się Cody’ego Rhodesa podczas eventu Southern Honor Wrestling pisaliśmy kilka dni temu. Wrestler ogłosił, że Dustin Thomas zostanie dodany do Over the Budget Battle Royal podczas AEW Double or Nothing. Oprócz niego udział w starciu wezmą takie gwiazdy jak: Chuck Taylor, Trent Baretta, Joey Janela, MJF, Brian Pillman Jr., Glacier, Ace Romero, Sunny Daze, Brandon Cutler, Kip Sabian i Sonny Kiss.

» Chris Jericho za pośrednictwem Instagrama wypowiedział się na temat brawlu z Kennym Omegą, który miał miejsce podczas wyżej wspomnianego wydarzenia Southern Honor Wrestling. Y2J zaznaczył, że chciał przypomnieć wszystkim, jaki pojedynek jest teraz najgorętszym w świecie wrestlingu:

„Tak więc Kenny Omega i ja zatrzymaliśmy się na pokazie Southern Honor Wrestling w Canton. Zeszłej nocy przed tysiącem fanów chciałem przypomnieć, jaki pojedynek jest najgorętszy w całym biznesie wrestlingu, na 3 tygodnie przed jego odbyciem. Och i przepraszam za to metalowe krzesło, Sunny Daze”.