Roman Reigns pojawi się na RAW?, Pożegnanie Kairi Sane z WWE NXT, Big E wyjawił o swobodzie The New Day w WWE

» WWE Superstar Roman Reigns za pośrednictwem Twittera poinformował, że pojawi się na poniedziałkowym odcinku WWE Monday Night RAW, ponieważ ma pewne sprawy do załatwienia. WWE odpowiedziało na wpis wrestlera zauważając, iż nie może się pojawić na czerwonej tygodnióWce ze względu na swoje obowiązki związane z byciem SmackDown Live Superstar. WWE Universal Champion Seth Rollins także skomentował wpis Romana:

» Podczas ostatniego live eventu WWE NXT, Kairi Sane pożegnała się z fanami, ponieważ przeniosła się na SmackDown po Superstar Shake-Up, gdzie tworzy drużynę z Asuką. Sane za pośrednictwem Twittera wypowiedziała się na temat swojej przyjaciółki Io Shirai:

„Nawet gdy jesteśmy osobno, moje serce będzie z tobą, Io Shirai. Dziękuję bardzo #NXTWestPalm! Dziękuję wszystkim w WWE NXT. Zamierzam codziennie rzucać sobie nowe wyzwania, aby każdego dnia robić coś nowego”.

» Big E w rozmowie dla Paste Magazine wyjawił, że The New Day mają więcej swobody w swoich promach niż ktokolwiek w firmie:

„Istnieje pewne zaufanie, które udało nam się zdobyć w ciągu ostatnich kilku lat. Oczywiście nie przyszło, to z dnia na dzień. To była świetna zabawa, aby móc się rozwinąć i zdobyć zaufanie do tego stopnia, że możemy dodawać kilka zdań od siebie. Myślę, że WWE próbuje wyrzucać pewne rzeczy z popkultury, więc chcieliśmy być gwiazdami, które będą na bieżąco ze wszystki. Dzięki temu w ciągu ostatnich kilku lat mogliśmy wrzucać do naszych prom ciekawostki z naszego życia”.