Tyler Breeze wyjawia kulisy powrotu do NXT, Informacje odnośnie przyszłości Hikaru Shidy w AEW, Ciąg dalszy szumu wokół AEW

» WWE NXT Superstar Tyler Breeze wziął udział w sesji Q&A na Twitterze, gdzie został zapytany przez jednego z użytkowników, o to czy czuje się, jakby został “pominięty lub niewykorzystany w głównym rosterze”. Tyler odpowiedział, że to nie jest jego firma, ponieważ tylko w niej pracuje i w ciągu ostatnich kilku lat podczas TakeOver udowadniał wszystkim, kim naprawdę jest. Warto zaznaczyć, że Tyler powrócił do NXT podczas TakeOver, gdzie musiał uznać wyższość The Velveteen Dreama w starciu o NXT North American Championship.

“Wraz z Triple H postanowiliśmy, że przeniosę się z powrotem do głównego rosteru, czyli NXT, więc to nie jest dla mnie degradacja, ale ruch boczny. Jestem zadowolony oraz usatysfakcjonowany z pomysłu, który także podoba się fanom. Chodzi o mój powrót do NXT”.


» Japońska wrestlerka Hikaru Shida niedawno podpisała kontrakt z federacją All Elite Wrestling i ujawniła na Twitterze, że nie pojawi się na wydarzeniu Fyter Fest ze względu na jej zobowiązania związane z Japonią, ale wkrótce przeniesie się do Stanów Zjednoczonych, gdzie zamierza kontynuować przygodę z profesjonalnym wrestlingiem. Warto przypomnieć, że podczas AEW Double Or Nothing, Shida połączyła siły z Riho i Mizunami w starciu z Aja Kong, Emi Sakurą oraz Sakazaki. Poniżej przedstawiamy cały wpis wrestlerki odnośnie swojej przyszłości:

» Szum związany z federacją All Elite Wrestling przekłada się na niesamowite liczby. Busted Open Radio udostępniło informację, że ich ostatni wywiad z Chrisem Jericho jest pierwszym materiałem na YouTubie, który przekroczył 1 milion wyświetleń. Wywiad został udostępniony 16 maja, więc w niespełna 20 dni jego oglądalność osiągnęła wysoką liczbę.