Dlaczego Goldberg powróci do WWE?, Tyler Breeze dołączył do rosteru NXT, Lio Rush opowiada o swoim problemie z WWE

» Były WWE Universal Champion Goldberg przybędzie do Arabii Saudyjskiej, aby wystąpić w evencie organizowanym przez WWE. Jest to dość zaskakujące ogłoszenie, ale WWE z pewnością ma jakieś swoje powody. Dave Meltzer wyjawił, że oficjele WWE chcą powstrzymać Goldberga przed dołączeniem do AEW i dlatego zaproponowali mu występ w Arabii. Goldberg jest obecnie w bardzo dobrej dyspozycji fizycznej, jak i psychicznej dlatego nie zakończył swojej przygody z wrestlingiem.

» Tyler Breeze odniósł spory sukces w rozwojówkach WWE. Jest on byłym FCW Heavyweight Championem. Nigdy nie zdobył mistrzostwa w WWE NXT, ale otrzymał ogromne wyróżnienie, dzięki czemu mógł współpracować z takimi gwiazdami, jak Jushin Thunder Liger. Breeze nie ukrywał faktu, że chce wrócić do NXT i wygląda na to, że jego życzenie się spełniło. Tyler wciąż jest zapowiadany jako RAW Superstar, ale to może się zmienić w najbliższym czasie.

» Lio Rush wypowiedział się na temat swojej obecnej sytuacji w WWE:

“Mój problem nigdy nie był związany z Bobbym Lashleyem. Bycie i współpraca z Bobbym bardzo pomogła nam obu. Dodał mi pewności siebie. Nigdy nie byłem facetem promującym na scenie niezależnej, ale współpraca z Bobbym sprawiła, że stałem się osobą świetną na mikrofonie. Mam problem z tym, że nie zarabiam na towarach, które zawierają moje hasła. Zostałem wysłany na live eventy oraz zmuszony do zapłaty za pięciodniowy pobyt w hotelu i nie zarabiam wystarczająco dużo”.