Roman Reigns powróci na najbliższym RAW, Allie dołączyła do All Elite Wrestling, Matt Riddle przed szansą na zdobycie mistrzostwa

» Lider The Shield, Roman Reigns powróci do telewizji WWE podczas nadchodzącego odcinka WWE Monday Night RAW w Bostonie. Jak wiemy „The Big Dog” nie pojawił się w Chicago ze względu na storyline’owe problemy ze zdrowiem. Tak więc możemy spodziewać się tego, że na najbliższym RAW, Roman zaakceptuje wyzwanie Drew McIntyre’a i panowie zmierzą się ze sobą na WrestleManii 35.

» W najnowszej odsłonie Road to Double or Nothing pojawiła się informacja dotycząca kolejnej gwiazdy, która podpisała kontrakt z All Elite Wrestling. W poniżej przedstawionym filmie ukazane zostało spotkanie Brandi Rhodes z Allie mówiącej o rozpoczęciu swojej przygody z wrestlingiem oraz nadziejami wiążącymi z występami dla AEW:

„Naprawdę chcę podkreślić swoją osobę w AEW. Czuję, że mam takie możliwości, mam ochotę i chcę pokazać ludziom, co potrafię zrobić. Nie wiem, czy miałam taką szansę wcześniej”.

Warto przypomnieć, że Allie po raz pierwszy w Impact Wrestling pojawiła się w 2013 roku. Trzy lata później podpisała kontrakt ze wspomnianą organizacją, gdzie odnosiła wielkie sukcesy, przez co stała się jedną z najlepszych wrestlerek na świecie. Tak więc można stwierdzić, że jest to kolejne świetne posunięcie ze strony All Elite Wrestling, a fani tej wrestlerki będą musieli jeszcze trochę poczekać na jej debiut w WWE, o czym mówiło się wielokrotnie w ostatnim czasie.

» 5 kwietnia w Barclays Center w Brooklynie odbędzie się starcie z udziałem Matta Riddle oraz WWE NXT North American Championa The Velveteen Dreama. Poniżej przedstawiamy dotychczas zapowiedziane konfrontacje jakie obejrzymy na TakeOver:New York:

2 of 3 Falls Match o Vacant NXT Title
Adam Cole vs. Johnny Gargano

Fatal 4 Way o NXT Women’s Title
Kairi Sane vs. Io Shirai vs. Bianca Belair vs. Shayna Baszler (c)

NXT Tag Team Titles Match
Dusty Rhodes Tag Team Classic Winners vs. The War Raiders (c)

NXT North American Title Match
Matt Riddle vs. The Velveteen Dream (c)

WWE UK Title Match
WALTER vs. Pete Dunne (c)