Uwaga na Spoilery! Hulk Hogan komentuje występ Velveteena Dreama, Triple H zapowiada kolejne eventy w Wielkiej Brytanii, Komentarz Matta Riddle po TakeOver

» WWE Hall of Famer Hulk Hogan za pośrednictwem Twittera skomentował występ The Velveteena Dreama podczas wczorajszego eventu NXT TakeOver: War Games II.

“Yo Velvet dzięki za podtrzymanie moich marzeń. Mój bracie kocham HH”.

Dream musiał uznać wyższość w starciu z NXT Championem Tommaso Ciampą, ale mimo wszystko zaprezentował się z bardzo dobrej strony.

» Po wczorajszym evencie NXT TakeOver War Games II, WWE COO Triple H wypowiedział się na temat kolejnych wydarzeń w Wielkiej Brytanii:

”Jeśli chodzi o najbliższe wydarzenia, to koncentrujemy się na Wielkiej Brytanii – stwierdził Triple H. Zobaczycie w nich wiele zaangażowania niezależne od tego, czy będzie to Axxess podczas WrestleManii, czy po prostu zwykły live event. Na początku 2019 roku zobaczycie w jaki sposób nasza marka rozwinęła się. W przyszłym tygodniu mamy event w Liverpoolu i z pewnością będziecie je śledzić. Pojawimy się w Liverpoolu i poinformujemy Was o tym, co nadchodzi”.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo WWE NXT Superstar Matt Riddle wypowiedział się na temat swojej szybkiej wygranej w starciu z Kassiusem Ohno. Wrestler powiedział, że prawie oniemiał i nie może odpowiedzieć na kolejne pytania: