Uwaga na Spoilery! Triple H o promocji gwiazd NXT w głównym rosterze, War Raiders obecni w Chicago, Jeremy Borash w Chicago?

» WWE COO Triple H na konferencji prasowej po NXT TakeOver w Chicago wypowiedział się na temat wielkich gwiazd NXT, które w głównym rosterze mogą nie być odpowiednio wykorzystane:

”Myślę, że wszystko sprawdzi się w czasie. Staramy się ich przygotować, dać wszystko, co możemy, aby odnieśli sukces w głównym rosterze, ale prawda jest taka, że jeśli się wierzy w to, iż każdy, kto zostanie powołany, stanie się the guy lub the girl to rodzaj nierealnych oczekiwań. Nie każdy jest w stanie być najlepszym facetem lub kobietą w głównym rosterze. Nie każdy może stać się zwycięzcą, nie chodzi o to. Każdy powinien dobrze się bawić i zrobić coś przez, co zostanie zapamiętany”.

» War Raiders nie pojawili się podczas wczorajszego eventu WWE NXT TakeOver w Chicago. Zamiast tego byli oni częścią tapingu NXT, gdzie bez większego problemu poradzili sobie z australijskim teamem TM-61. Swoją walkę wygrała także Bianca, która pokonała Dakotę Kai.

» Podczas wczorajszego eventu NXT TakeOver w Chicago był widziany Jeremy Borash, który kilka miesięcy temu został zakontraktowany przez federację World Wrestling Entertainment i od tego momentu pracuje za kulisami/backstage’u w WWE NXT.