Uwaga na Spoilery! The Undisputed Era zachowali pasy mistrzowskie?, Wielkie gwiazdy obecne na TakeOver, Komentarz Shayny Baszler po gali

» Podczas wczorajszego eventu NXT TakeOver w Chicago, Roderick Strong oraz Kyle O’Reilly zachowali NXT Tag Team Titles w starciu z Dannym Burchem oraz Oneyem Lorcanem. W poniżej zamieszczonym materiale wideo Cathy Kelley przeprowadziła wywiad z członkami The Undisputed Era – Strong, O’Reilly & NXT North American Champion Adam Cole. Kyle stwierdził, że Burch oraz Lorcan sprawili im spore wyzwanie, ale teraz jest ich era, w której wszyscy żyją. Strong dodał, że w wrestlingu są pewne poziomy i stało się jasne, kto tak naprawdę jest na szczycie.

» Podczas powyższego show na widowni pojawiły się takie gwiazdy jak: Keith Lee – został pokazany przed rozpoczęciem starcia z udziałem Larsa Sullivana i Aleistera Blacka o NXT Title. Oprócz niego na widowni pojawił się Ethan Carter III, a obok niego Kairi Sane.

» W poniższym materiale wideo Cathy Kelley przeprowadziła wywiad z NXT Women’s Champion Shayną Baszler, która pokonała Nikki Cross, dzięki czemu zachowała swój tytuł mistrzowski. Podczas wywiadu do Baszler dołączyły MMA Horsewomen, które w ostatnim czasie podpisały kontrakt z WWE, czyli Marina Shafir oraz Jessamyn Duke. Mistrzyni stwierdziła, że sposobem na pokonanie chaosu jest wyssanie z niego powietrza i położenie do snu.