Mandy Rose o porażce na SmackDown Becky Lynch w serialu i filmie Marvela, Carmella przebrana za członków The Shield

Kto może zmierzyć się z Becky Lynch na WrestleManii 36?, Rhyno wkrótce odejdzie z WWE, Alexa Bliss chwali The Bella Twins

» Na początku kwietnia pojawiła się informacja dotycząca WrestleManii 36, na której miałoby dojść do konfrontacji z udziałem Charlotte Flair i RAW & SmackDown Women’s Champion Becky Lynch. Te plany zostały zmienione, gdyż Charlotte i Becky zmierzą się ze sobą 19 maja na gali PPV Money in the Bank. Portal PWInsider twierdzi, iż na przyszłorocznej WrestleManii, Becky zmierzy się z tajemniczą rywalką, którą nie będzie ani Flair i Ronda.

» Portal WrestlingInc.com informuje, że kontrakt Rhyno z WWE wygaśnie w lipcu bieżącego roku. Swój ostatni występ w telewizji WWE wrestler zanotował podczas WrestleManii 35, gdzie był uczestnikiem Andre The Giant Battle Royal. Były ECW World Heavyweight Champion zaczął przyjmować samodzielne rezerwacje, więc wygląda na to, iż zakończy współpracę z federacją WWE. Federacja IWC poinformowała, że Rhyno został dodany do rosteru, gdzie pracował w przeszłości. Warto przypomnieć, że Rhyno powrócił do WWE w 2016 roku, gdzie występował na SmackDown Live.

» Alexa Bliss udzieliła wywiadu dla People Magazine, w którym wypowiedziała się na temat The Bella Twins:

„Są najbardziej ruchliwymi, ale odnoszącymi wielki sukces kobietami, jakie znam. Są one także słodkimi i autentycznymi kobietami. Prowadzą Total Bellas, mają własne wino, a teraz pielęgnują skórę, mają szampony dla zwierząt i myślę, że to fantastyczne, co robią. Wydaje mi się, że mogłabym z nimi nawiązać współpracę, ale aktualnie mam wiele ciekawych spraw na głowie i podoba mi się moja obecna pozycja w firmie, więc nie chcę nic zmieniać”.