Czy Sam Adonis zmierzy się z Coreyem Gravesem w WWE?, Nia Jax zadowolona z przebiegu feudu z Alexą Bliss, Nowy odcinek The Bella Twins

» Sam Adonis wypowiedział się na temat powrotu Daniela Bryana, co oznacza iż jego brat Corey Graves także mógł zostać oczyszczony:

”Coś w środku mnie mówi, że mój starszy brat dostanie się z powrotem na ring WWE. Niestety udało się nam współpracować tylko w jednym pojedynku. Aktualnie znajdujemy się daleko od siebie, jednak moim marzeniem jest występ na WrestleManii 38 razem z Coreyem Gravesem. Jestem naprawdę podekscytowany. W pełni ufam personelowi medycznemu WWE i ich decyzją odnośnie wszystkich WWE Superstars”.

» WWE RAW Women Nia Jax udzieliła wywiadu dla The Mirror, w którym wypowiedziała się na temat konfliktu z Alexą Bliss:

”Myślę, że jest to niesamowite, jest to coś co ludzie widzą, ale nie chcą o tym rozmawiać. Czuję, że młode kobiety, chłopcy oraz dziewczęta powinni usłyszeć i obejrzeć nasz feud. Pamiętajcie, że nie można pozwolić drugiej osobie na znęcanie się nad sobą z powodu gorszego wyglądu, większych kształtów oraz innego koloru skóry. Jestem zaszczycona, że mogę być częścią tego konfliktu”.

» Na oficjalnym profilu The Bella Twins na YouTubie pojawił się materiał wideo z udziałem Brie Belli oraz Daniela Bryana, który został w pełni oczyszczony i może powrócić do ringu WWE. W ostatnim czasie Daniel stwierdził, że jego żona co chwilę namawiała go do odwiedzenia lekarzy i zachęcała go do tego, aby się nie poddawał: