Uwaga na Spoilery! Nia Jax vs Beth Phoenix na Evolution?, Botch z udziałem The Bella Twins, Renee Young w miejsce Coachmana

» WWE Women Nia Jax udzieliła wywiadu dla Sky Sports odnośnie swojego występu na Evolution:

”Jeśli mogłabym zmierzyć się z kim na Evolution, to z pewnością byłaby to WWE Hall of Famer Beth Phoenix. Chciałabym, aby Beth połączyła siły z Nattie i stanęła twarzą w twarz ze mną oraz moją kuzynką Taminą. To byłaby fajna zabawa i przyjemny dla oka mecz”.

Warto zauważyć, że Nia Jax po raz ostatni pojawiła się w telewizji 15 lipca na gali PPV Extreme Rules, a jakiś czas temu za pośrednictwem Instagrama opublikowała informację odnośnie swojego stanu zdrowia, która brzmiała następująco:

”Odradzam się, nie odniosłam żadnych obrażeń”.

» Podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW w Columbus pojawiły się The Bella Twins. Panie pokonały Liv Morgan oraz Sarah Logan z The Riott Squad. Poniżej przedstawiamy materiał wideo z tej konfrontacji. Jak się okazało w trakcie walki doszło do jednego botcha z udziałem sióstr Bellas.

» Po raz drugi na Monday Night RAW w roli komentatorki zjawiła się Renee Young, która zastąpiła Jonathana Coachmana, ponieważ przygotowuje się on do występu na kanale golfowym w WinStar World Casino & Resort w Oklahomie: