Nia Jax odnośnie przybycia do WWE, Szczegóły pierwszego dnia turnieju Mae Young Classic, Afa na tapingach WWE NXT

» WWE Women Nia Jax udzieliła wywiadu dla Yahoo, w którym wypowiedziała się na temat spełnienia marzeń odnośnie przybycia do WWE:

”Życie jest snem, brzmi to banalnie, ale cóż. Mogę teraz wyjść i pokazać się pozostałym dziewczynom. Powiedzieć, że jestem gwiazdą WWE. Mogę być tym, kim tylko chcę. Warto pamiętać, że rozmiar nie ma znaczenia lub to jak się wygląda, co o tobie myślą ludzie. Trzeba skupić się na swoim umyśle, ciężko pracować i robić to, co się chce i kocha w stu procentach”.

» Podczas premierowego odcinka turnieju WWE Mae Young Classic na arenie pojawiły się takie postacie jak: Alexa Bliss, Ember Moon, Lio Rush, Sho Funaki, Tye Dillinger oraz Natalya, której faworytkami są Mia Yim oraz Io Shirai. W pierwszej rundzie Tegan Nox pokonała Zatare, Rhea Rilpey poradziła sobie w starciu z MJ Jenkins, Lacey Lane z Vanessą Kraven, a Meiko Satomura z Killer Kelly.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo widzimy, że WWE Hall of Famer Afa pojawił się w trakcie najnowszych tapingów WWE NXT TV, gdzie miał okazję spotkać się z Triple H, trenerami WWE Performance Center oraz Kona Reevesem, czyli swoim protegowanym. W nagraniu wystąpili także Terry Taylor, WWE Hall of Famer Larry Zbyszko i kilka innych gwiazd: