Alexa Bliss opowiada o przyjaźni z Nia Jax, Poważna kontuzja uczestniczki Mae Young Classic, Kolejna rywalka Jazz na scenie niezależnej

» Alexa Bliss oraz Nia Jax są dobrymi przyjaciółkami od momentu debiutu w WWE NXT. Alexa wypowiedziała się na temat swoje relacji z Jax:

”Cóż ona jest bardzo zapracowana ze względu na Total Divas, przez co musimy spędzać ze sobą czas na zapleczu. Wciąż jesteśmy ze sobą bardzo blisko. Oczywiście nasze drogi poszły w różnym kierunku, więc czasami z niektórymi osobami ciężko jest utrzymać kontakt. Pamiętam, kiedy występowałam w Total Divas, to nie miałam żadnego wolnego dnia i tak jest właśnie z Nia Jax”.

» Vanessa Kraven, to uczestniczka turnieju Mae Young Classic 2018. W dniu wczorajszym wrestlerka nabawiła się poważnego urazu lewej nogi podczas występu dla niezależnej kanadyjskiej federacji. W związku z tym anulowała wszystkie zaplanowane rezerwacje na pozostałą część bieżącego roku:

”Nie jestem pewna, czy ktoś z Was zauważył, że coś jest nie tak po moim zwycięstwie. Niestety moja lewa noga doznała ciężkiego skręcenia powodując zarówno złamanie jak i złamanie dolnej części nogi. Poszłam do szpitala i obecnie czekam na pozostałe badania, ale niestety muszę anulować rezerwacje do końca 2018 roku. Prawdopodobnie również niektóre z 2019 roku”.

» Federacja Women’s Wrestling Revolution poinformowała, że NWA World Women’s Champion Jazz będzie broniła mistrzostwa w starciu z Jordynne Grace. Wydarzenie zostanie wyemitowane dla subskrybentów Powerbomb TV. Warto zaznaczyć, że Jazz zachowała tytuł w zeszłą niedzielę, a jej wyższość musiała uznać Penelope Ford: