Toni Storm wkrótce powróci do ringu?, Dean Ambrose vs Seth Rollins na Hell in a Cell, NXT Champion vs Champion już wkrótce

» Federacja PROGRESS Wrestling potwierdziła, że NXT UK Superstar Toni Storm została oczyszczona i już wkrótce będzie mogła powrócić na ring. 30 września będziemy świadkami wydarzenia SSE Arena w Wembley, Anglia. Rywalkami Toni będą Jinny oraz Millie McKenzie w Triple Threat Matchu. Warto wspomnieć, że 26 sierpnia Storm doznała urazu podczas turnieju NXT UK Women’s Championship.

» Poniżej przedstawiamy materiał wideo z Hell in a Cell Matchu, który miał miejsce w 2014 roku. Jak się okazało Seth Rollins stanął przed szansą na pokonanie Deana Ambrose’a. Seth odniósł zwycięstwo w momencie, kiedy na arenie pojawił się Bray Wyatt atakując jednego z byłych członków The Shield.

» Federacja World Wrestling Entertainment poinformowała, że 19 września odbędzie się starcie NXT Champion vs Champion. Jak się okazało WWE UK Champion Pete Dunne zmierzy się z NXT North American Championem Ricochetem. Podobno dwa tytuły mistrzowskie mają zostać postawione w tej konfrontacji.