Znamy walkę wieczoru WrestleManii 35, Kolejny występ Deana Ambrose w ringu WWE, Seth Rollins i Sasha Banks nieobecni na live eventach

» Na oficjalnej stronie WWE.com pojawiła się sonda, w której fani mogą głosować na walkę, która powinna zostać zatytułowana prawdziwą walką wieczoru na WrestleManii 35. W chwili pisania tej informacji z przewagą 46 procent oddanych głosów wygrywa RAW Women’s Championship Match.

RAW Women’s Championship Match:
Ronda Rousey(c) vs Becky Lynch – 73 procent oddanych głosów

WWE Universal Championship Match:
Brock Lesnar(c) vs Seth Rollins – 27 procent oddanych głosów

Portal Sports Illustrated informuje, że walką wieczoru największej gali WWE PPV będzie konfrontacja Rondy Rousey z Becky Lynch.

» Podczas wczorajszego live eventu WWE RAW w Reginie odbyła się walka wieczoru, w której WWE Intercontinental Champion (w/Lio Rush) poradził sobie w starciu z Deanem Ambrosem, Finnem Balorem oraz Drew McIntyre i zachował WWE Intercontinental Championship. Jest, to kolejny występ byłego mistrza WWE, Deana Ambrose’a mimo, iż w ostatnim czasie pojawiła się informacja dotycząca jego odejścia z WWE w kwietniu tuż po WrestleManii 35. Według wielu źródeł może, to być część storyline’u, ponieważ WWE nie ma w zwyczaju ogłaszać takich rzeczy na swojej stronie internetowej.

» Pretendent do WWE Universal Championship, czyli Seth Rollins oraz była pretendentka do WWE RAW Women’s Championship, czyli Sasha Banks nie pojawili się na weekendowych live eventach, mimo iż byli na nich reklamowani. Na obecną chwilę nie wiadomo, dlaczego ta dwójka nie wystąpiła na eventach, ale być może więcej informacji poznamy na poniedziałkowym Monday Night RAW w Portland.