Uwaga na Spoilery! Wydarzenia z udziałem Setha Rollinsa na RAW, Rywalka Rondy Rousey na WrestleManii 35, Starcia eliminacyjne do WWE Women’s Tag Team Championship

» WWE na swoim oficjalnym kanale na YouTubie udostępniło materiał wideo przedstawiający powrót do zdrowia Setha Rollinsa, po wczorajszych wydarzeniach, jakie miały miejsce na Monday Night RAW. Po show dowiedzieliśmy się, że na WrestleManii 35 obecny WWE Universal Champion Brock Lesnar zmierzy się z Sethem Rollinsem w jednej z kilku walk wieczoru. Po zejściu z anteny RAW nie otrzymaliśmy żadnego dark matchu, mimo iż były one reklamowane przez Talking Stick Resort Arenę.

» Becky Lynch za pośrednictwem Twittera opublikowała zdjęcie wyśmiewające obecną RAW Women’s Champion Rondę Rousey. Warto zaznaczyć, że ta dwójka zmierzy się ze sobą na WrestleManii 35. Ta konfrontacja została oficjalnie zapowiedziana na wczorajszym RAW.

» Na wczorajszym RAW odbyły się dwa pierwsze starcia eliminacyjne do Elimination Chamber Matchu, który wyłoni pierwszych WWE Women’s Tag Team Champions. W pierwszej konfrontacji Sarah Logan oraz Liv Morgan pokonały Nattie oraz Danę Brooke. W drugiej konfrontacji Tamina Snuka oraz Nia Jax poradziły sobie z Alexą Bliss i Mickie James. Dwie zwycięskie drużyny zakwalifikowały się do EC Matchu. W przyszłym tygodniu na RAW, Sasha Banks oraz Bayley zmierzą się z Alicią Fox i Nikki Cross. Ta walka wyłoni ostatnią drużynę czerwonego brandu.