Uwaga na Spoilery! Jeff Jarrett & Shane Helms oficjalnie w WWE, Powroty gwiazd na RAW, Segment zapowiedziany na dzisiejsze SmackDown

» Producent WWE “Road Dogg” Brian James powrócił do telewizji podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW w Phoenix. Dołączył on do WWE Hall of Famera Jeffa Jarretta, aby zaśpiewać singiel “With My Baby Tonight”. To doprowadziło do ich brawlu z Eliasem, który ostatecznie zakończył się zwycięstwem obecnej gwiazdy RAW. Jak wiadomo Jeff Jarrett odgrywać będzie ważną rolę na zapleczu.

» Na dzisiejszym odcinku WWE SmackDown Live odbędzie się uroczystość z udziałem nowych WWE SmackDown Tag Team Championów, czyli Shane’a McMahona oraz The Miza. Panowie na niedzielnej gali PPV Royal Rumble pokonali The Bar i odebrali im mistrzostwa. Poniżej przedstawiamy zapowiedź pierwszego SmackDown po Royal Rumble:

» WWE Hall of Famer Jeff Jarrett podpisał nową umowę z WWE, dzięki czemu będzie pracował na zapleczu jako producent – podaje PWInsider. Jarrett pojawiać się również będzie w telewizji. Na Royal Rumble odbył się 30-osobowy Royal Rumble Match, w którym z numerem drugim wystąpił Jeff Jarrett powracający do telewizji. Justin LaBar z WrestlingInc ogłosił, że Shane Helms także podpisał kontrakt z WWE i będzie pracował jako producent razem z Jeffem oraz Sonjay Duttem.