Uwaga na Spoilery! Czy Dean Ambrose był na RAW?, Kolejne informacje w sprawie walki Strowmana z Corbinem na TLC, Kuzynki wyśmiewają Rondę Rousey na RAW

» Wygląda na to, że konfrontacja z udziałem Brauna Strowmana i GM RAW Barona Corbina na WWE PPV TLC zostanie zmieniona w multi-man match. Profil WrestleVotes twierdzi, że wielki potwór nie zdoła się wykurować do grudniowej gali, przez co jego walka o title shota/utrata władzy na czerwonej tygodniówce zostanie anulowana. Podobna sytuacja miała miejsce w 2012 roku, gdzie Ryback razem z Danielem Bryanem oraz Kane’m zmierzył się z The Shield, a następnie doszło do konfrontacji Feed Me More(wracającego po kontuzji) z CM Punkiem o mistrzostwo WWE.

» WWE RAW Women’s Nia Jax oraz Tamina Snuka za pośrednictwem Twittera wypowiedziały się na temat obecnej RAW Women’s Champion Rondy Rousey. Jak wiadomo Nia zmierzy się z mistrzynią na grudniowej gali WWE PPV TLC, jednak nie jest faworytką w tej konfrontacji:

» Podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW zostały wyemitowane proma z udziałem Deana Ambrose’a oraz Brauna Strowmana. Tego pierwszego nie było w Milwaukee – podaje portal PWInsider. Natomiast segment z udziałem olbrzyma został nagrany w zeszłym tygodniu, a wczoraj pomyślnie przeszedł operację łokcia w Alabamie, która została zaplanowana na wieczór.