Uwaga na Spoilery! Samoa Joe ostrzega przed debiutem Larsa Sullivana, Ważna rocznica The Hardy Boys w WWE, Tożsamość wrestlerki z RAW

» Samoa Joe wypowiedział się na temat Larsa Sullivana, który według niego może zdominować główny roster:

„NXT to produkcja morderców – powiedział Joe. Lars Sullivan jest facetem posiadającym wielki potencjał, który nie jest dostrzegany przez większość osób oglądających wrestling. On z pewnością będzie doskonałym dodatkiem zarówno na RAW jak i SmackDown. Kolejnym wielkim facetem z NXT jest Keith Lee, a także doceniam Matta Riddle oraz, to co potrafi zrobić przechodząc z UFC do profesjonalnego wrestlingu”.

» The Hardy Boys niedawno obchodzili dwudziestolecie od swojego pierwszego oficjalnego występu w federacji World Wrestling Entertainment, który miał miejsce w 1998 roku. WWE wykorzysta ten fakt podczas dzisiejszego odcinka SmackDown Live, gdzie Jeff Hardy będzie celebrował ten milowy krok:

„Jeff Hardy świętuje 20 rocznicę WWE. Dwadzieścia lat temu Jeff Hardy razem z Mattem zrewolucjonizował branżę na całym świecie dołączając do WWE. Dziś na SmackDown Live, The Charismatic Enigma będzie świętował swoje upadki oraz wzloty razem z WWE Universe”.

» Kobietą, która pojawiła się w tłumie fanów podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW(segment z Sashą Banks, Bayley, Alexą Bliss oraz Charly Caruso) była zapaśniczka z Minnesoty, Kara Noia. Jest ona absolwentką szkoły wrestlingowej prowadzonej przez byłego WWE & TNA Superstar Kena Andersona: