Triple H pewien debiutu Larsa Sullivana na RAW, Spoiler dotyczący Elimination Chamber 2019, Jeff Jarrett o byciu fanem Eliasa

» Dave Meltzer informuje, że oficjele WWE chcieli wprowadził Larsa Sullivana na zeszłotygodniowym Monday Night RAW, ale sam wrestler nie pojawił się na show, a jego status pozostaje nieznany. Sullivan miał zadebiutować w czerwonym ringu dokładnie 7 stycznia, ale plan został zmieniony w momencie, kiedy doznał ataku paniki/lęku. Od tego momentu jego nazwisko nie zostało wspomniane w telewizji WWE. Pierwotnie Sullivan miał zmierzyć z Johnem Ceną, co potwierdził sam WWE COO Triple H:

“Przez cały czas pojawia się wiele spekulacji i opowieści. To jest zabawne, jeżeli krótka przerwa od występów ringowych prowadzi do tego wszystkiego, o czym można spekulować. Sporo się dzieje, ale Lars jest w dobrym miejscu. Nic tak naprawdę się nie zmieniło, posuwamy się naprzód i wkrótce on zadebiutuje. Plany względem Larsa się nie zmieniły”.

» Lokalne reklamy przedstawione przez Houston Arenę prezentują grafikę, która pokazuje wszystkie zespoły biorące udział w WWE Elimination Chamber Matchu o The Women’s Tag Team Championship. Tak więc na wczorajszym odcinku Monday Night RAW dostaliśmy potwierdzenie tego spoileru, a więc skład starcia wygląda następująco:

The IIconics, Tamina & Nia Jax, Mandy Rose & Sonya Deville, Liv Morgan & Sarah Logan oraz Sasha Banks i Bayley plus Naomi i Carmella.

» WWE Hall of Famer Jeff Jarrett wypowiedział się na temat Eliasa, którego jest wielkim fanem:

“Jestem jego wielkim fanem. Byłem jego fanem wcześniej, ale myślę, że ELias posiada charyzmę i jedyne czego mu brakuje, to wielkiej rywalizacji z kimś na poziomie. Trochę przypomina mnie. Nie mamy ze sobą rywalizacji mimo, iż ja nosiłem gitarę do ringu, on tak samo robił i sprzeczamy się od Royal RUmble. Dla mnie zwycięstwo z Eliasem byłoby czymś wyjątkowym. Wierzę, że wreszcie będzie mógł pokazać wszystkim na, co go stać”.