Booker T nie wierzy w odejście Deana Ambrose’a, The Hart Foundation w WWE Hall of Fame 2019, Pożegnanie Hideo Itamiego z gwiazdami WWE

» WWE Hall of Famer Booker T wypowiedział się na temat możliwego odejścia Deana Ambrose’a z WWE:

“Nie widzę Deana Ambrose’a opuszczającego WWE, aby udać się w inne miejsce. Jestem pewien, że AEW zaoferuje mu kontrakt. Kiedy ja rozstałem się z WWE, TNA zaproponowało mi ciekawą umowę, to fajna sprawa, kiedy możesz siedzieć w domu przez większą część roku i pojawiać się w ringu od czasu do czasu. Nie wydaje mi się, aby AEW szukało takich facetów. Myślę jednak, że Dean nie odejdzie z WWE po WrestleManii 35, ponieważ z tego, co wiem to jest mu u nas dobrze”.

» Portal PWInisder.com informuje, że Hart Foundation (Bret Hart, Jim Neidhart oraz Jimmy Hart) zostaną wprowadzenia do WWE Hall of Fame. Tegoroczna ceremonia odbędzie się 5 kwietnia w Barclays Center w Brooklynie. Według informacji tylko ta trójka zostanie włączona do Hall of Fame bez Danny’ego Davisa oraz Owena Harta, Briana Pilmana, czy Davey’a Boy Smitha, ponieważ oni dołączyli do grupy w późniejszym okresie.

» Podczas najnowszego odcinka WWE 205 Live zostanie wyemitowany materiał wideo poświęcony Hideo Itamiemu. W zeszłym tygodniu poinformowaliśmy Was, że wrestler z Japonii poprosił o rozwiązanie kontraktu, na co zgodzili się oficjele WWE. Ostatnią sceną w poniżej zamieszczonym materiale wideo jest pożegnanie Itamiego z gwiazdami WWE, a w tym: Shinsuke Nakamurą oraz Asuką.

#205Life – 008 from 205Life on Vimeo.