Sean Waltman – Odejście Ambrose’a to work, Ryback o dołączeniu do AEW, Daniel Bryan komentuje odejście Hideo Itamiego

» Sean Waltman w najnowszej odsłonie swojego podcastu wypowiedział się na sytuacji Deana Ambrose’a, które według niego jest workiem:

“Nie wyrządzasz krzywdy komuś takiemu, jak on. Nie zawstydzisz go, ani nie upokorzysz. WWE wydało oświadczenie, w którym poinformowało o odejściu Deana Ambrose’a po WrestleManii. Wiele osób uważa, że jest to work, ponieważ WWE nigdy nie ogłasza takich rzeczy na swojej stronie internetowej. Z pewnością wiele osób chce, aby Dean pozostał w WWE i te osoby nie życzą mu powodzenia w dalszej przygodzie z wrestlingiem. Dean powrócił w bardzo dobrej dyspozycji, a jego gra była doskonała i sprzedawała się w bardzo dobry sposób. Myślę, że to work, ale jeśli okaże się inaczej, to pewnie dołączy do All Elite Wrestling. Kto wie, co może się wydarzyć”.

» Były WWE Superstar Ryback udzielił wywiadu dla The Ring Report, w którym wypowiedział się na temat plotek dotyczących jego występów w All Elite Wrestling:

“W tej chwili moim głównym priorytetem jest powrót do zdrowia – powiedział Ryback. Wczoraj po raz kolejny przechodziłem badania ramienia, z którym mam problem od dłuższego czasu. W ciągu kilku lat miałem aż dziesięć zabiegów i 11 lutego nadejdzie kolejny. To jest teraz mój główny priorytet, więc nie myślę o występach na ringu, oczywiście nie wykluczam współpracy z AEW”.

» Hideo Itami poprosił WWE o zwolnienie i otrzymał zgodę od oficjeli. Teraz czeka go 90-dniowa klauzula, która polega na braku uczestnictwa ringowego w jakimkolwiek wydarzeniu organizowanym przez wszelakie federacje wrestlingowe. Podobno wrestler ma powrócić do swojego domu do Japonii. W portalach społecznościowych liczne gwiazdy WWE wysłały mu wiadomość z podziękowaniami, ale WWE Champion Daniel Bryan zrobił coś innego. Daniel zamieścił link do ich walki z ROH, który odbyła się w 2006 roku z dopiskiem “Nie, Dziękuję”.