SPOILERY! Gwiazda RAW powraca do NXT TV, Zaktualizowana karta czerwcowego NXT TakeOver, Drew McIntyre vs WWE NXT UK Champion WALTER?

» Jak widać na poniżej zamieszczonym materiale wideo do WWE NXT powrócił Tyler Breeze, który przerwał segment NXT North American Championa The Velveteene’a Dreama. Po tej akcji potwierdzona została walka z udziałem tych dwóch wrestlerów na nadchodzącym NXT TakeOver. Warto także zaznaczyć, że Tyler powrócił do czarno – żółtej marki ze względu na kontuzję Dominika Dijakovicia i wkrótce rozpocznie feud z Dreamem.

» Poniżej przedstawiamy zaktualizowaną kartę NXT TakeOver, które odbędzie się 1 czerwca w Webster Arenie:

NXT Title Match
Adam Cole vs. Johnny Gargano (c)

NXT Women’s Title Match
Io Shirai vs. Shayna Baszler (c)

NXT North American Title Match
Tyler Breeze vs. The Velveteen Dream (c)

Ladder Match for the Vacant NXT Tag Team Titles
The Undisputed Era vs. The Street Profits vs. The Forgotten Sons vs. Oney Lorcan i Danny Burch

» Drew McIntyre udzielił wywiadu dla Digital Spy, w którym wyjawił, że jego walka z WWE UK Championem WALTEREM z pewnością byłaby dream matchem dla fanów:

„Gdybym miał wybrać przeciwnika z WWE NXT UK, to mogłoby to zainteresować większość ilość fanów wrestlingu i na pewno postawiłbym na NXT UK Championa WALTERA. Każdy w tej walce mógłby znaleźć odrobinę spektaklu, a historia byłaby bardzo prosta, otóż dwaj wielcy chłopcy spotykają się i walczą ze sobą. Spoglądam także na poczynania swoich rodaków i widzę, jaki progres poczynił Gallus”.