Kelly Kelly potwierdza powrót do WWE?, Eli Drake o możliwości pracy w AEW, Segment zapowiedziany na WWE NXT UK

» Była WWE Women Kelly Kelly wypowiedziała się na temat możliwości ponownej współpracy z WWE:

“Nie sądzę, abym mogła to zrobić w pełnym wymiarze czasowym, ponieważ jest tego zbyt wiele. Jesteś w trasie przez 300 dni w roku. To jest zdecydowanie zbyt wiele. Na pewno wrócę na jeden run, lub dwa. Tęsknię za fanami oraz występami na ringu. Uwielbiam robić to, co dotychczas. Mam nadzieję, że znowu poczuję się tak, jak kiedyś, gdy wszyscy fani zgromadzeni na arenie skandowali moje imię. To coś niesamowite”.

» Eli Drake wypowiedział się na temat możliwości pracy w federacji All Elite Wrestling:

“Byłem w mieście, w którym odbywało się AEW Double Or Nothing. Nie pojawiłem się na samym pokazie, aby byłem na afterparty i pojawiłem się na Starrcast, żeby spotkać kilka osób. Nie oglądałem ich pokazu w całości, tylko widziałem drobne skróty. Mam nadzieję, że utrzymają hype i będą kontynuować dobry wrestling. Czy tam się pojawię? Nie wiem, nie wykluczam takiej możliwości. Oczywiście podpisanie dużego kontraktu z TNT, to kolejna mocna rzecz, ponieważ nikomu dotychczas nie udało się dokonać tej sztuki”.

» Federacja World Wrestling Entertainment poinformowała, że na najbliższym odcinku WWE NXT UK pojawi się UK Champion WALTER, który wypowie się na temat walki z Travisem Banksem, który niedawno stał się pretendentem do tytułu mistrzowskiego NXT UK po zwycięstwie w Fatal Four Way Matchu. W środowym programie pojawią się także takie gwiazdy, jak: NXT UK Women’s Champion Toni Storm, Piper Niven, Killer Kelly, Candy Floss, Jinny, Nina Samuels, Isla Dawn, Rhea Ripley, Xia Brookside, Kay Lee Ray, Jazzy Gabert, Kassius Ohno oraz Kenny Williams.