Kofi Kingston komentuje wygraną Brocka Lesnara, Oczekiwania Bayley po zdobyciu SmackDown Women’s Title, Brandon Cutler dołączył do AEW

» WWE Champion Kofi Kingston za pośrednictwem Twittera wyjawił, że jest gotowy do konfrontacji z Brockiem Lesnarem, jeśli zdecyduje się on na realizację walizki Money in the Bank. Kofi odpowiedział na tweet o wielkiej wygranej Lesnara:

„Szczyt jednej góry jest zawsze dnem innej góry. Jeśli oraz kiedy nadejdzie odpowiedni czas, będę gotowy do wspinaczki”.

Aktualnie oczekuje się, że Brock zmierzy się z WWE Universal Championem Sethem Rollinsem, ale oczywiście oficjele WWE mogą zmienić plany w każdym momencie i „rzucić” Brocka w konfrontację z mistrzem WWE Kofim Kingstonem, zwłaszcza gdyby chcieli przenieść go na SmackDown Live, aby podwyższyć ratingi programu.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo Sarah Schreiber przeprowadziła wywiad z Bayley na temat jej zwycięstwa podczas Money in the Bank:

„Od jakiegoś czasu wiedziałam, że jestem do tego zdolna i teraz wszystko zatoczyło koło. Mój mecz z Sashą Banks z 2015 roku został określony Match of the Year. Byłam Female Superstar of the Year w 2015 roku, byłam mistrzynią NXT Women’s, RAW Women’s oraz pierwszą WWE Tag Team Womens. W 2019 roku zdobyłam walizkę Money in the Bank, a teraz jestem mistrzynią SmackDown Women’s. Tak więc, teraz pewnie każdy zdaje sobie sprawę z tego jak dobra jest Bayley. Wreszcie cały świat to widzi i zamierzam pokazać wam coraz więcej siebie każdego dnia. Co jeszcze mogę zrobić? Musicie poczekać i zobaczyć, bo dopiero zaczynam swoją dominację. Mam nadzieję, że cała szatnia będzie gotowa. Chcę żeby wszyscy ze SmackDown, RAW, NXT, NXT UK wiedzieli, że jestem na szczycie, a oni muszą nadrobić zaległości, ponieważ Bayley jest SmackDown Women’s Championem”.

» The Young Bucks ogłosili, że Brandon Cutler podpisał kontrakt z federacją All Elite Wrestling, gdzie będzie pełnił funkcję wrestlera oraz producenta treści wykonawczych. Jest to kolejny wielki krok w karierze Cutlera, który w przeszłości pracował w takich federacjach, jak: Bar Wrestling, Dragon Gate USA, PWG, Dojo Pro oraz Ring of Honor. Został on przeszkolony przez Matta i Nicka Jacksonów.