Spoilery! Nowy gimmick wrestlera SmackDown?, Abby The Witch obecna na SmackDown, Dwa wielkie pojedynki po 205 Live

» W tym tygodniu na SmackDown mogliśmy zaobserwować początki nowego gimmicku Sheltona Benjamina, który jak widać poniżej, został zapytany o swoje przemyślenia na temat WWE Title Matchu pomiędzy Kofim Kingstonem, a Samoa Joe, który obejrzymy podczas gali PPV Extreme Rules. Shelton nie udzielił odpowiedzi, ale uśmiechnął się, a następnie roześmiał. WWE na swoich portalach społecznościowych zauważyło, że Benjamin aktualnie może mieć inne rzeczy na głowie i dlatego nie udzielił odpowiedzi na pytanie:

» Podczas wczorajszego odcinka SmackDown Live odbył się krótki segment z udziałem Apollo Crewsa, podczas którego widziana w tle była Abby The Witch z Bray Wyatt’s “Firefly Fun House”. W tym tygodniu kilka postaci z segmentu Braya pojawiło się w tle w niektórych segmentach zarówno na RAW, jak i SmackDown, więc może to świadczyć o zbliżającym się powrocie byłego lidera The Wyatt Family do ringu WWE.

» Po zejściu z anteny wczorajszego odcinka WWE 205 Live odbyły się dwa dark matche. W pierwszym z nich obecna SmackDown Women’s Champion Bayley pokonała Charlotte Flair przez pinfall mimo, iż pretendentka zdominowała większą część meczu, jednak musiała się poddać po otrzymaniu Bayley-To-Belly Suplex. Warto jednak zaznaczyć, że córka WWE Hall of Famera nie pojawiła się w programie telewizyjnym SmackDown. W drugim dark matchu WWE Champion Kofi Kingston po raz kolejny pokonał Dolpha Zigglera i zachował tytuł mistrzowski. Według fanów pojedynek trwał około 15 minut i zakończył się dyskwalifikacją w momencie, kiedy ShowOff użył kija do kendo.