Dlaczego PAC nie wystąpił na All In?, Andrade “Cien” Almas niezadowolony ze swojej pozycji w WWE, Kassius Ohno opuści WWE?

» Chris Jericho w najnowszym odcinku swojego podcastu wyjawił, że były WWE Cruiserweight Champion PAC mógł wystąpić na evencie All In, ale odrzucił konkretną ofertę od organizatorów. Podobno PAC chciał, aby jego pierwszym występem po odejściu z WWE był udział w evencie organizowanym przez federację Dragon Gate, gdzie występował przez długi czas zanim dołączył do WWE.

» W ostatnim czasie w internecie pojawiły się informacje sugerujące niezadowolenie Andrade “Cien” Almasa ze swojej obecnej pozycji w federacji World Wrestling Entertainment. Wrestler podobno liczył, iż będzie odgrywał większą rolę na niebieskiej tygodniówce, co nie miało miejsca. Jak wiadomo w ostatnim czasie oficjele WWE skupili się na zakontraktowaniu kilku gwiazd CMLL, a w tym przyjaciela Almasa, czyli Rusha, który odrzucił propozycję. Rush podobno kierował się obecną sytuacją swojego bliskiego przyjaciela twierdząc, że mimo pochwał jakie otrzymał na backstage’u nie może liczyć na solidny push i awans w hierarchii.

» Trener oraz doświadczony wrestler, czyli Kassius Ohno zdementował plotki sugerujące, że w najbliższym czasie opuści federację World Wrestling Entertainment. Ohno za pośrednictwem portali społecznościowych skrytykował portal “Body Slam”, na którym możemy przeczytać artykuł o jego rzekomym odejściu, które ma nastąpić w najbliższym czasie.