Trish Stratus o Women’s Royal Rumble, Feud Sin Cary z Almasem na SmackDown Live, Booker T dumny z występu Lany na SmackDown

» WWE Hall of Famer Trish Stratus udzieliła wywiadu dla The Niagara Falls, w którym wypowiedziała się na temat udziału w tegorocznym Women’s Royal Rumble Matchu:

”O moim występie dowiedziała się 26 grudnia… Jadłam wtedy czekoladową kulkę z masłem orzechowym. Moja reakcja wyglądała następująco – O mój Boże! Pozwólcie mi porozmawiać z moją rodziną. Najpierw skontaktowałam się z moim przyjacielem z Toronto, który chciał upewnić się, że będę w stanie wystąpić na ringu. Wrestling jest jak jazda na rowerze, a moje ciało wiedziało w jaki sposób trzeba się zachować w ringu”.

» Były WWE NXT Champion Andrade”Cien”Almas oraz Sin Cara otrzymali bardzo pozytywne komentarze podczas swojego feudu prowadzonego w trakcie tournee WWE po Europie. Niespodziewanie na wtorkowym odcinku SmackDown Live byliśmy świadkami wznowienia konfliktu tej dwójki o czym możecie dowiedzieć się z poniżej zamieszczonego materiału wideo oraz wpisu, jaki pojawił się na koncie Zeliny Vegi na Twitterze:

» WWE Hall of Famer Booker T za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat segmentu z udziałem Lany oraz Naomi podczas wtorkowego odcinka SmackDown Live. W trakcie Dance-Off Matchu, Lana wykonała charakterystyczną akcję dla Bookera, czyli Spinaroonie: