Powód obecności Lany w WWE Performance Center, Kolejne hejty względem Romana Reignsa, Nowy rywal Daltona Castle

» Portal PWInsider informuje, że Lana pojawiła się w WWE Performance Center, aby uzyskać dodatkowe ”szkolenie” przed swoim występem w Women’s Money in the Bank Ladder Matchu. Pojedynek ten odbędzie się 17 czerwca na gali Money in the Bank. W zeszłym tygodniu Lana pokonała Billie Kay w qualifying matchu o czym możecie dowiedzieć się z poniższego materiału wideo:

» WWE Superstar, Roman Reigns za pośrednictwem Twittera opublikował wpis, w którym odpowiedział na plotki fanów odnoszących się do tego, że podobno odwrócił się od młodej dziewczyna, która chciała zrobić sobie zdjęcie z nim:

”Przede wszystkim był, to dorosły mężczyzna, która podszedł do mnie, gdy rozmawiałem z moimi synami oraz córką. Od się oburzył zanim zdążyłem powiedzieć – przepraszam, ale nie mam dużo czasu z moją rodziną, a on nazwał mnie sprzedawczykiem”.

Na Money in the Bank, Roman Reigns zmierzy się z Jinderem Mahalem.

» Podczas zeszłotygodniowego odcinka Ring of Honor, Cody ogłosił, że otrzyma szansę na odzyskanie ROH World Championship w starciu z Daltonem Castle. Do pojedynku dojdzie 29 czerwca podczas show w Baltimore.

Jak się okazało do pojedynku został dodany Marty Scurll, ponieważ jakiś czas temu udało mu się pokonać Castle’a.