10 Najlepszych międzynarodowych gwiazd WWE

Ostatnio WWE przygotowało ranking 10 najlepszych Wrestlerów pochodzących spoza USA:

 

#10 Peyton Royce

Pochodząca z Australii Peyton przez całą swoją karierę w WWE, rozwijała się i nadal to robi. Ma ona świetny wygląd, jest dobra w wygłaszaniu proma, a jej gra poprawia się coraz bardziej. Może ona jeszcze nie jest tak dobra jak inne wrestlerki które walczą od kilku lat ale biorąc pod uwagę jej młody wiek, może ona nas zaskoczyć nie raz. Bo jeśli Carmella została mistrzynią to może i Peyton nią zostanie?

 

#9  Sheamus

Sheamus miał ciężki czas w ciągu ostatnich kilku lat. Irlandczyk jest wielokrotnym mistrzem świata i pewnie pewnego dnia stanie się Hall of Famerem WWE, a jednak wciąż wydaje się, że WWE mogło dać mu push. Jest bardzo dobrze doświadczonym konkurentem, który od lat może prowadzić walki o wysokiej jakości. Wydaje się, że obok Cesaro odbudował swoją karierę na scenie tag team, gdzie był w stanie pokazać, co może zrobić z punktu widzenia postaci i ringu.

#8 Rusev 

Można powiedzieć, że Rusev osiągnął bardzo dużo już podczas WrestleManii 31 gdy stanął z Johnem Ceną do walki o mistrzostwo Stanów Zjednoczonych. Wraz z Aidenem Englishem i Laną, Rusev wydaje się próbować odrodzić karierę, na co już od dawna jest za późno.

#7 Becky Lynch

Becky kiedyś była postrzegana jako najsłabszy członek The Four Horsewomen, ale teraz można powiedzieć że Becky jest już ponad Bayley  i zaczyna doganiać Charlotte i Sashe. Irlandka ma wspaniały wygląd, jest dowcipna, a co najważniejsze, jest zabawnie oglądać ją na ringu. 

#6 Shinsuke Nakamura

W Japonii Shinsuke był znany z tego, że jest Królem Silnego Stylu, ze względu na swoje fantastyczne pojedynki, a także swoją  przyjazną osobowość. Nakamura jest  niesamowicie utalentowanym facetem, a jego obecny heel turn zrobił cuda dla jego kariery.

#5 Finn Balor 

Irlandczyk bez wątpienia jest jednym z najbardziej uwielbianych Wrestlerów. Ma on charyzmę i talent. Fani uwielbiają go oglądać, ale niestety Balor nie wyleczył kontuzji którą nabył na Summerslam w 2016 rok.

#4 Cesaro 

Cesaro jest w WWE od 6 lat. Według fanów był on nie docenianym wrestlerem. Jednak po współpracy z Sheamusem jako tag team fani stwierdzili że Cesaro został w końcu doceniony i może wiele osiągnąć. W końcu żartuje się, że Szwajcar to super bohater który się nigdy nie starzeje.

#3 Asuka

Zupełnie zdominowała konkurencję w NXT i pomimo przegranej walki na WrestleManii 34 z Charlotte Flair, nie wydaje się, że straciła chęci na dalsze działania. Jest gotowa zmierzyć się z Carmellą o Mistrzostwo Kobiet SD Live, co by ukoronowało jej karierę .

#2 Kevin Owens 

Kevin Owens zawsze był kimś, kto był zdolny do zmiany gry. Odkąd zadebiutował na NXT atakując swojego najlepszego przyjaciela Samiego Zayna. Od tego momentu zrobił wszystko, co w jego mocy, aby wspiąć się po szczeblach i osiągnąć niewiarygodny sukces. Kanadyjczyk był już mistrzem Universal, Intercontinental i US.

#1 Paige 

Brytyjka zdecydowanie zasługuje na miejsce 1, ponieważ żadna gwiazda WWE z dywizji kobiet nie osiągnęła tyle co ona w tak młodym wieku. W 2011 roku występowała w NXT a już 2 lata później została mistrzynią. W 2014 roku Paige zadebiutowała w głównym rosterze walcząc o Divas Championship, który uzyskała po pokonaniu AJ Lee. Paige była jedyną osobą posiadającą 2 tytuły w tym samym czasie.