Shawn Michaels vs Triple H na SummerSlam, John Cena chce założyć rodzinę z Nikki, Wypowiedź Nattie przed walką na RAW

» Na oficjalnym kanale federacji World Wrestling Entertainment na YouTubie pojawił się materiał wideo przedstawiający dołączenie Shawna Michaelsa do nWo. To wydarzenie miało miejsce 16 lat temu na Monday Night RAW. Warto zaznaczyć, że wrestler po raz pierwszy pojawił się w ringu po osiemnastomiesięcznej przerwie. Chwilę później grupa rozpadła się, a w sierpniu na SummerSlam, Michaels pokonał Triple H:

» WWE Superstar John Cena stwierdził, że jest zainteresowany założeniem rodziny oraz posiadaniem dzieci, ponieważ zdał sobie sprawę, że istnieje życie poza WWE:

”Oczywiście, że chciałbym być tatą przy okazji zdałem sobie sprawę, że byłem głupi myśląc, że dzieci nie są mi potrzebne. Teraz jestem troszkę starszy i mądrzejszy. W wieku 18 lat mówimy rzeczy zupełnie inne niż w wieku 25 lub 35 lat. Całe swoje życie poświęciłem pracy, więc wreszcie nadszedł czas, aby pomyśleć o swojej rodzinie, zobaczymy co z tego wyniknie. Gdyby moje dziecko chciało zostać gwiazdą WWE, to nie wiem w jaki sposób bym zareagował. Gdyby moi rodzice nie poparli mojej decyzji odnośnie rozpoczęcia przygody z wrestlingiem, to nie byłoby mnie tutaj, gdzie teraz jestem”.

» W poniższym materiale wideo przedstawiona została wypowiedź Nattie, która podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW zmierzyła się z RAW Women’s Champion Nia Jax:

”Urodziłam się po, to aby coś zrobić. W swojej karierze miałam okazję przejść przez dosłownie wszystkie sytuacje. Moja kariera – to wzloty i upadki, ale kocham nowe wyzwania i cieszę się z możliwości walki z RAW Women’s Champion Nia Jax. Dzisiejszy wieczór jest dla mnie największym wyzwaniem, przed jakim kiedykolwiek stanęłam. Ronda Rousey będzie uczestnikiem mojego meczu”.