Paige VanZant wkrótce w WWE?, Natalya dumna z występu na WrestleManii 34, John Cena o przejściu gwiazd z UFC do WWE

» Zawodniczka UFC, Paige VanZant w rozmowie dla TMZ Sports stwierdziła, że jest zainteresowana występem w federacji WWE:

”Przede wszystkim jestem wojowniczką, ale jeśli nadarzy się okazja występu w WWE to z pewnością się na nią zdecyduję – powiedziała Paige. Myślę, że jest to niesamowita organizacja i chciałabym tam występować”.

Niedługo wygaśnie kontrakt Paige z UFC w związku z czym oficjele WWE również wyrazili zainteresowanie podpisaniem kontraktu z zawodniczką.

» Była SmackDown Women’s Champion Natalya wypowiedziała się na temat swojego występu na WrestleManii 34 w Women’s Battle Royal:

”Cieszę się z tego, że mogę być częścią WrestleMania Women’s Battle Royal. W tym roku na karcie WrestleManii 34 zostało zatwierdzonych kilka pojedynków z udziałem kobiet co może świadczyć o ewolucji dywizji kobiet WWE. Nie mogę się doczekać momentu, kiedy będę mogła wziąć udział w meczu z udziałem najlepszych kobiet w WWE. Najlepszym uczuciem będzie przytulenie mojego taty po meczu w Nowym Orleanie”.

» John Cena niedawno udzielił wywiadu dla Entertainmentie, w którym wypowiedział się na temat współpracy Rondy Rousey z Kurtem Angle podczas WrestleManii 34:

”Bardzo podoba mi się to co robimy. Siedzę tutaj i rozmawiam z tobą o historii jaka ma miejsce w WWE. To właśnie lubię najbardziej. Nie mogę się doczekać pierwszego występu byłej zawodniczki UFC w WWE. W przeszłości Brock Lesnar był częścią UFC i miałem możliwość kilkukrotnie rozmawiać z nim odnośnie przejścia z wrestlingu do UFC. Jestem pod wielkim wrażeniem takich osób”.