‘Diamond’ Dallas Page o wprowadzeniu Goldberga do Hall of Fame, Występ Vadera dla Pro Wrestling Syndicate, Gwiazdy wrestlingu na Nickelodeon’s Kids’ Choice Awards

» ‘Diamond’ Dallas Page udzielił wywiadu dla 317 Gimmick Street, w którym wypowiedział się na temat wprowadzenia Billa Goldberga do WWE Hall of Fame:

”Pomyślcie o tym, co zrobił dla biznesu(profesjonalnego wrestlingu). Kiedy mieliśmy okazję współpracować ze sobą to wiedzieliśmy czego możemy się spodziewać. W wieku 50 lat miał niesamowity run, dzięki czemu zdobył WWE Universal Championship. W zeszłym roku był on częścią WrestleManii i uważam, że widziałem jego najlepszy pięcio lub sześciominutowy mecz. To było niesamowite”.

» W poniższym materiale wideo przedstawiamy pojedynek z udziałem Justina Credible oraz Vadera. To wydarzenie miało miejsce w 2013 roku dla federacji Pro Wrestling Syndicate’s WrestleBowl w Rahway. W tym tygodniu 62-letni Vader ujawnił, że w poniedziałek zostanie poddany operacji serca. Będzie to jego kolejna operacja w ciągu miesiąca. W listopadzie 2016 roku Vader stwierdził, że zostały mu tylko 2 lata życia:

» W tym tygodniu 16-krotny mistrz WWE, John Cena był zajęty uczestniczeniem w Nickelodeon’s Kids’ Choice Awards w The Forum in Inglewood. Podczas tego wydarzenia także obecni będą The Rock oraz The Bella Twins: